Jeżeli kończysz ze stajnią, ale bo po prostu nie chcesz konia
i nie wiesz, co z nim zrobić, nie umiesz sobie z nim poradzić - oddaj go
nam! Otrzyma tutaj schronienie i dobre warunki, a przede wszystkim miłość.
Regulamin oddania konia
*Wypełniasz tylko formularz i
przekazujesz konia DOŻYWOTNIE pod opiekę schroniska
*Pamiętaj, że oddanego konia nie
możesz już odzyskać.
*Jeżeli koń został oddany nie
możesz zwracać się o jego odzyskanie i adopcje, ani wmawiać nam, że nie
podpisywałeś niczego, co by dawało dowody, że konia przekazałeś schronisku.
*Formularz składasz pod tą
stroną.
Formularz:
- Nick:
- Kontakt:
- Imię konia:
- Link do boksu konia (gdy się
nie ma do galerii):
- Dlaczego go oddajesz?:
- Podpisz i uzupełnij:
Przekazuje dożywotnie mojego
konia o imieniu ………………………. Schronisku „Dream
Haven” (http://d-h-schronisko.blogspot.com/) i zrzekam się opieki nad nim oraz
zgadzam się na dalszą adopcje konia.
………………………….. (miejsce na podpis)
Regulamin przyjęcia konia
*Wypełniasz formularz i koń staje się Twój, ale to nadal WŁASNOŚĆ SCHRONISKA.
*Pamiętaj, że konia ZAWSZE MOŻESZ ZWRÓCIĆ SCHRONISKU
*Koń jest własnością schroniska i POD ŻADNYM POZOREM NIE WOLNO GO SPRZEDAĆ
*Formularz składasz pod tą stroną.
Formularz
Nick:
Kontakt:
Stajnia:
Imię konia:
Co mu zapewnisz?:
Dlaczego on?:
Kto będzie się koniem zajmował/czy będzie miał stałego jeźdźca i opiekuna?
Kto będzie się koniem zajmował/czy będzie miał stałego jeźdźca i opiekuna?
Jakie masz doświadczenie z końmi?:
Ile poświęcisz mu czasu?:
Formularz
OdpowiedzUsuńNick: Ruska
Kontakt:howrse: Ruska231, gg:36590989
Stajnia: http://rosewoodranch.blog.onet.pl/
Imię konia: Sheila
Co mu zapewnisz?: Dobra opiekę, świetne warunki zarówno do jazdy, ćwiczeń jak i do bycia koniem. Czyli: duuuuże pastwiska itd. Oprócz tego także dopasowany sprzęt, dobraną dietę. Mogę poświęcać jej dużo czasu.
Dlaczego ona?: Ponieważ byłam jej pierwszą właścicielką i znam ją już spory kawałek czasu, zdążyłam się z nią zżyć i pokochać. Shi jest jednym z moich ulubionych koni, co jest wyczynem bo znam ich bardzo, bardzo dużo. Po prostu: kocham ją. Najprościej i najtrafniej.
Jakie masz doświadczenie z końmi?: Jeżdżę od dziecka, mój ojciec był trenerem koni wyścigowych, więc mam te powiedźmy 18 lat doświadczenia. 3 lata temu po raz pierwszy założyłam własną stadninę, potem były dwie kolejne. Ostatnia z nich funkcjonuje do dziś: RR, czyli miejsce gdzie Shi mogłaby być szczęśliwa. Jeżdżę przede wszystkim konie sportowe o wysokim stopniu zaawansowania w dresażu. Oprócz tego wyścigowce, skokowe itd. Także nie jest źle.
Ile poświęcisz jej czasu?: Obecnie w stajni przebywają 4 konie, więc na prawdę dużo. Szczególnie, że jest dla mnie ważna i chce spędzać z nią jak najwięcej czasu.
Kto będzie się nim opiekował/czy będzie miał stałego opiekuna?: Oui, będzie miała stałego opiekuna w postaci mojej własnej, osobistej. Dam tknąć tylko zaufanym ludziom.
Na chwilę obecną konia NIE DOSTANIESZ.
UsuńDziękuję.
Vera
Formularz
OdpowiedzUsuńNick: Zafira
Kontakt: jakartaarabians@gmail.com
Stajnia: jakarta-arabians.blogspot.com
Imię konia: Silver Moon
Co mu zapewnisz?: Ogier będzie miał do dyspozycji własny, duży boks, a także możliwość korzystania z zadbanych pastwisk. Zapewnimy mu również wysokopoziomowe treningi prowadzone przez wykwalifikowanych szkoleniowców oraz stałą opiekę weterynaryjną, a w razie wypadku pełny dostęp do naszej kliniki. Oprócz tego - ale chyba nie trzeba o tym wspominać - masę miłości :)
Dlaczego on?: Miałam już okazję obserwować Silvera na zawodach dresażowych. Ogier ujął mnie swoim zaangażowaniem i sercem wkładanym w ten sport. Emanuje spokojem, a po moich ostatnich doświadczeniach z bardziej "narwanymi" arabami, dobrze mi to zrobi :) Sądzę, że ten siwek będzie doskonałym uzupełnieniem naszej sekcji dresażowej.
Kto będzie się koniem zajmował/czy będzie miał stałego jeźdźca i opiekuna?: Koniem będę zajmować się głównie ja, ale zetknie się on również z kilkoma innymi pracownikami stadniny.
Jakie masz doświadczenie z końmi?: W mojej rodzinie konie arabskie ma się po prostu we krwi. Trenuję z nimi już kilkanaście lat i potrafię dojść do porozumienia z każdym z nich. Kilka lat temu współtworzyłam trzy stadniny koni, w których zajmowałam się właśnie arabami. Od trzech lat prowadzę hodowlę na własną rękę :)
Ile poświęcisz mu czasu?: Całą masę! Obecnie chcielibyśmy się skupić na rozwoju koni, które nie miały jeszcze okazji wznieść się na szczyt - Silver będzie więc cały czas pod moim czujnym okiem :)